Право. Новости из Беларуси


 

Рейтинг@Mail.ru




Новости сайта

Новости проекта "Тюрьма"

Указ Президента Республики Беларусь от 10 декабря 1998 г. №604 "Аб узнагароджаннi групы ваеннаслужачых i асоб начальнiцкага складу органаў унутраных спраў медалём "За бездакорную службу" I, II, III ступенi"

тэкст указу са зменамі і дапаўненнямі на кастрычнік 2008. Архіў абнаўленне

<<< Да спісу >>>

                УКАЗ ПРЭЗIДЭНТА РЭСПУБЛIКI БЕЛАРУСЬ

  10 снежня 1998 г.  N 604                                   г.Мiнск


 АБ УЗНАГАРОДЖАННI ГРУПЫ ВАЕННАСЛУЖАЧЫХ I АСОБ НАЧАЛЬНIЦКАГА
 СКЛАДУ ОРГАНАЎ УНУТРАНЫХ СПРАЎ МЕДАЛЁМ "ЗА БЕЗДАКОРНУЮ     
 СЛУЖБУ" I, II, III СТУПЕНI                                 

===

     За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзiць:

             медалём "За бездакорную службу" I ступенi

 Балко                    - начальнiка 2-га аддзялення службы "Р"
 Сяргея Фёдаравiча          Камiтэта дзяржаўнай бяспекi, маёра

 Гваздзiлку               - намеснiка начальнiка аддзела ваеннай
 Сяргея Пятровiча           контрразведкi па Барысаўскаму
                            гарнiзону ўпраўлення ваеннай
                            контрразведкi Камiтэта дзяржаўнай
                            бяспекi, палкоўнiка

 Гумянецкага              - начальнiка цыкла - намеснiка начальнiка
 Уладзiмiра                 кафедры сацыяльных навук Ваеннай
 Уладзiмiравiча             акадэмii, палкоўнiка

 Доваля                   - памочнiка начальнiка 2-га аддзела Службы
 Мiкалая Генадзьевiча       бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                            падпалкоўнiка

 Зiмiча                   - намеснiка камандзiра дывiзii па
 Аляксандра Фёдаравiча      ўзбраенню - начальнiка тэхнiчнай часцi
                            120-й гвардзейскай мотастралковай
                            дывiзii Узброеных Сiл, палкоўнiка

 Зуеву                    - старшага iнспектара па асобых даручэннях
 Антанiну Аляксееўну        аддзялення камплектавання аддзела кадраў
                            упраўлення ўнутраных спраў Гомельскага
                            аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

 Кадачнiкава              - начальнiка аддзела ваеннай контрразведкi
 Анатолiя Арсенцьевiча      па 5-му армейскаму корпусу ўпраўлення
                            ваеннай контрразведкi Камiтэта
                            дзяржаўнай бяспекi, палкоўнiка

 Крамара                  - начальнiка iнфармацыйна-аналiтычнага
 Валерыя Паўлавiча          аддзела ўпраўлення ваеннай контрразведкi
                            Камiтэта дзяржаўнай бяспекi,
                            падпалкоўнiка

 Купрэенку                - старшага iнспектара аховы 1-га аддзела
 Аляксандра                 ўпраўлення па ахове дыпламатычных
 Аляксандравiча             прадстаўнiцтваў i консульскiх устаноў
                            замежных дзяржаў Галоўнага ўпраўлення
                            дзяржаўнай аховы пры Прэзiдэнце
                            Рэспублiкi Беларусь, старшага
                            лейтэнанта мiлiцыi

 Лагуна                   - начальнiка аддзела камплектавання i
 Аляксандра Вiктаравiча     штатаў штаба Дзяржаўнага камiтэта
                            пагранiчных войскаў, палкоўнiка

 Ласiцу                   - намеснiка начальнiка аддзела ваеннай
 Аляксандра Мiхайлавiча     контрразведкi па часцях
                            Ваенна-паветраных сiл i Войскаў
                            процiпаветранай абароны Мiнскага
                            гарнiзона ўпраўлення ваеннай
                            контрразведкi Камiтэта дзяржаўнай
                            бяспекi, падпалкоўнiка

 Лаўрэнава                - намеснiка начальнiка ўпраўлення
 Васiлiя Мiхайлавiча        ўнутраных спраў Мiнскага аблвыканкома -
                            начальнiка крымiнальнай мiлiцыi,
                            палкоўнiка мiлiцыi

 Марчанку                 - старшага юрысконсульта аддзела кадраў
 Рыгора Мiхайлавiча         упраўлення Камiтэта дзяржаўнай
                            бяспекi па Магiлёўскай вобласцi,
                            падпалкоўнiка юстыцыi

 Марыненку                - галоўнага iнспектара штаба ўпраўлення
 Вiктара Мiхайлавiча        ўнутраных спраў Вiцебскага аблвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

 Матрашылу                - кiраўнiка апарату начальнiка камiтэта
 Леанiда Станiслававiча     па выкананню пакаранняў Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

 Мiнько                   - старшага выкладчыка кафедры аператыўнага
 Анатолiя Сцяпанавiча       майстэрства камандна-штабнога факультэта
                            Ваеннай акадэмii, палкоўнiка

 Намеснiкава              - начальнiка 19-й гвардзейскай базы
 Уладзiмiра Вiтальевiча     захоўвання ўзбраення i тэхнiкi 65-га
                            армейскага корпуса Узброеных Сiл,
                            палкоўнiка

 Пабожнага                - камандзiра 427-га рэактыўнага
 Вiктара Мiкалаевiча        артылерыйскага палка 65-га армейскага
                            корпуса Узброеных Сiл, палкоўнiка

 Петруковiча              - камандзiра кадра цяжкага гаўбiчнага
 Аляксандра Барысавiча      артылерыйскага дывiзiёна 306-га
                            артылерыйскага палка 5-га гвардзейскага
                            армейскага корпуса Узброеных Сiл, маёра

 Поляка                   - начальнiка кантрольна-рэвiзiйнага
 Мiхаiла Аляксеевiча        аддзела Дзяржаўнага камiтэта пагранiчных
                            войскаў, палкоўнiка

 Сiманкова                - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
 Мiхаiла Уладзiмiравiча     адмiнiстрацыi Ленiнскага раёна
                            г.Магiлёва, падпалкоўнiка мiлiцыi

 Стахаўца                 - начальнiка сакратарыята штаба
 Аляксандра                 Дзяржаўнага камiтэта пагранiчных
 Аляксандравiча             войскаў, палкоўнiка

 Субаценку                - старшага афiцэра аддзялення сувязi
 Валерыя Пятровiча          штаба 15-га пагранiчнага атрада
                            пагранiчных войскаў, маёра

 Сцякольнiкава            - начальнiка прыёмнага радыёцэнтра 12-га
 Вячаслава Паўлавiча        цэнтра сувязi Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

 Халецкага                - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
 Яраслава Мiкалаевiча       Астравецкага райвыканкома, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

 Хiнко                    - намеснiка начальнiка аб'яднання "Ахова"
 Мiкалая Паўлавiча          пры Мiнiстэрстве ўнутраных спраў -
                            начальнiка ўпраўлення мiлiцэйскай,
                            ваенiзаванай i вартавой аховы,
                            палкоўнiка мiлiцыi

 Цыркуна                  - начальнiка 1-га аддзела ўпраўлення
 Пятра Мiхайлавiча          ваеннай контрразведкi Камiтэта
                            дзяржаўнай бяспекi, падпалкоўнiка

 Шлыка                    - намеснiка начальнiка ўпраўлення па
 Васiлiя Уладзiмiравiча     спецперавозках упраўлення
                            аператыўна-рэжымнай работы камiтэта па
                            выкананню пакаранняў Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

 Шышло                    - намеснiка начальнiка аддзела
 Iвана Сяргеевiча           крымiнальнага вышуку крымiнальнай
                            мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Мiнскага аблвыканкома, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

             медалём "За бездакорную службу" II ступенi

 Баклагiна                - галоўнага спецыялiста
 Сяргея Дзмiтрыевiча        кантрольна-iнспектарскага аддзела
                            Дзяржаўнага сакратарыята Савета
                            Бяспекi Рэспублiкi Беларусь,
                            падпалкоўнiка

 Бойку                    - начальнiка 1-га аддзялення 4-га аддзела
 Яўгенiя Канстанцiнавiча    ўпраўлення ўрадавай сувязi Камiтэта
                            дзяржаўнай бяспекi, падпалкоўнiка

 Буднiка                  - начальнiка аддзялення iнжынернай
 Аляксандра Аркадзьевiча    падрыхтоўкi вытворчага аддзела
                            Упраўлення чыгуначных войскаў,
                            падпалкоўнiка

 Варонiна                 - начальнiка 3-й базы забеспячэння i
 Анатолiя Васiльевiча       захоўвання пагранiчных войскаў,
                            палкоўнiка

 Герасiмовiча             - начальнiка службы ракетнага ўзбраення
 Уладзiмiра Фёдаравiча      тэхнiчнай часцi 22-й ракетнай брыгады
                            Узброеных Сiл, маёра

 Голуба                   - мiлiцыянера ўзвода патрульна-паставой
 Адама Аляксандравiча       службы мiлiцыi Маладзечанскага аддзела
                            ўнутраных спраў на транспарце, старшыну
                            мiлiцыi

 Драздова                 - начальнiка 431-га ваеннага шпiталя
 Анатолiя Васiльевiча       Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
                            медыцынскай службы

 Дубовiка                 - начальнiка штаба - намеснiка начальнiка
 Аляксандра Анатольевiча    ўпраўлення ўзбраення Войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

 Дулебу                   - начальнiка аддзялення кадраў i страявога
 Аляксандра Мiхайлавiча     361-й базы аховы i абслугоўвання
                            Мiнiстэрства абароны, маёра

 Дыдко                    - першага намеснiка начальнiка па службе
 Уладзiмiра Яўгеньевiча     i спецыяльнай падрыхтоўцы
                            спецпадраздзялення дарожна-патрульнай
                            службы Дзяржаўнай аўтамабiльнай
                            iнспекцыi Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            маёра мiлiцыi

 Жураўлевiча              - камандзiра авiяцыйнай эскадрыллi 61-й
 Аляксандра Адзiслававiча   знiшчальнай авiяцыйнай базы
                            Ваенна-паветраных сiл Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

 Iпатава                  - начальнiка юрыдычнай службы Войскаў
 Вадзiма Дзмiтрыевiча       процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

 Кандрацiна               - начальнiка аддзела па масавых
 Мiхаiла Анатольевiча       мерапрыемствах мiлiцыi грамадскай
                            бяспекi галоўнага ўпраўлення ўнутраных
                            спраў Мiнскага гарвыканкома, капiтана
                            мiлiцыi

 Конахава                 - вядучага iнспектара групы ўласнай
 Генадзiя Дзмiтрыевiча      бяспекi ўпраўлення Камiтэта дзяржаўнай
                            бяспекi па Вiцебскай вобласцi,
                            падпалкоўнiка

 Коўчура                  - намеснiка начальнiка камiтэта па
 Уладзiмiра                 выкананню пакаранняў Мiнiстэрства
 Аляксандравiча             ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

 Краснашчокава            - старшага памочнiка Беларускага ваеннага
 Сяргея Канстанцiнавiча     пракурора, падпалкоўнiка юстыцыi

 Крукоўскага              - начальнiка страявога аддзялення штаба
 Iгара Валянцiнавiча        307-й вучэбна-вытворчай
                            дарожна-будаўнiчай базы чыгуначных
                            войскаў, маёра

 Лайкова                  - старшага iнспектара аддзела кадраў
 Аляксандра                 упраўлення Камiтэта дзяржаўнай бяспекi
 Аляксандравiча             па г.Мiнску i Мiнскай вобласцi,
                            падпалкоўнiка

 Лобача                   - начальнiка штаба - намеснiка камандзiра
 Сяргея Пятровiча           622-га гвардзейскага вучэбнага
                            артылерыйскага палка 72-га гвардзейскага
                            аб'яднанага вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi
                            малодшых спецыялiстаў Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

 Мельнiкава               - камандзiра кадра разведвальнага
 Аляксандра Фёдаравiча      батальёна 30-й гвардзейскай базы
                            захоўвання ўзбраення i тэхнiкi 5-га
                            гвардзейскага армейскага корпуса
                            Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

 Пазняка                  - начальнiка 671-га ваеннага шпiталя
 Мiкалая Мiкалаевiча        Узброеных Сiл, падпалкоўнiка
                            медыцынскай службы

 Пазняка                  - начальнiка iнфекцыйнага аддзялення
 Мiхаiла Уладзiмiравiча     1-га ваеннага шпiталя пагранiчных
                            войскаў, падпалкоўнiка медыцынскай
                            службы

 Праляскоўскага           - памочнiка начальнiка 4-га аддзела
 Алега Вiтольдавiча         штаба Службы бяспекi Прэзiдэнта
                            Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка

 Пырха                    - намеснiка начальнiка фiнансава-планавага
 Вiктара Афанасьевiча       аддзела ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Гомельскага аблвыканкома, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

 Раманчука                - намеснiка камандзiра 1-й асобнай
 Станiслава Iгнацьевiча     авiяцыйнай эскадрыллi пагранiчных
                            войскаў, падпалкоўнiка

 Саланца                  - урача-эпiдэмiёлага 1-га аддзялення 1-га
 Андрэя Уладзiмiравiча      аддзела Службы бяспекi Прэзiдэнта
                            Рэспублiкi Беларусь, падпалкоўнiка
                            медыцынскай службы

 Салаўёва                 - старшага iнжынера 3-га аддзялення 2-га
 Алега Васiльевiча          аддзела ўпраўлення ўрадавай сувязi
                            Камiтэта дзяржаўнай бяспекi, маёра

 Сулiма                   - камандзiра роты 2-га батальёна мiлiцыi
 Аляксандра                 ўпраўлення аховы аб'ектаў i службовых
 Аляксандравiча             асоб Галоўнага ўпраўлення дзяржаўнай
                            аховы пры Прэзiдэнце Рэспублiкi
                            Беларусь, старшага лейтэнанта мiлiцыi

 Сцяпнова                 - намеснiка начальнiка аддзялення
 Мiхаiла Генадзьевiча       пагранiчнага кантролю па рабоце з
                            асабовым складам 86-й пагранiчнай групы
                            пагранiчных войскаў, маёра

 Трухана                  - афiцэра 3-га аддзела дзяржаўнага цэнтра
 Пятра Антонавiча           бяспекi iнфармацыi пры Савеце Бяспекi
                            Рэспублiкi Беларусь, лейтэнанта

 Тусава                   - начальнiка службы кадравага забеспячэння
 Вiктара Вiктаравiча        тылу Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            маёра мiлiцыi

 Цяцюцкага                - намеснiка начальнiка атрада па
 Васiлiя Васiльевiча        ўзбраенню i тэхнiцы - начальнiка
                            тэхнiчнай часцi 18-га пагранiчнага
                            атрада пагранiчных войскаў, палкоўнiка

 Чарнейкiна               - намеснiка камандзiра па выхаваўчай
 Вячаслава Леанiдавiча      рабоце кадра 28-й асобнай чыгуначнай
                            брыгады чыгуначных войскаў, маёра

 Шчаглова                 - старшага тэхнiка аддзела
 Iвана Паўлавiча            матэрыяльна-тэхнiчнага забеспячэння
                            Дзяржаўнага цэнтра бяспекi iнфармацыi
                            пры Савеце Бяспекi Рэспублiкi Беларусь,
                            старшага прапаршчыка

 Шэiна                    - начальнiка аператыўна-арганiзацыйнай
 Сяргея Вiктаравiча         службы аддзела ўнутраных спраў
                            Астравецкага райвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

 Яромкiна                 - намеснiка начальнiка ўпраўлення
 Валерыя Фёдаравiча         ўнутраных спраў адмiнiстрацыi Заводскага
                            раёна г.Мiнска - начальнiка крымiнальнай
                            мiлiцыi, падпалкоўнiка мiлiцыi

            медалём "За бездакорную службу" III ступенi

 Быбыка                   - начальнiка харчовай службы 71-га
 Сяргея Iванавiча           асобнага пуцявога чыгуначнага батальёна
                            30-й асобнай чыгуначнай брыгады
                            чыгуначных войскаў, капiтана

 Васюка                   - старшага памочнiка начальнiка
 Сяргея Паўлавiча           аператыўнага  аддзялення - начальнiка
                            тэхнiчнай разведкi штаба 30-й асобнай
                            чыгуначнай брыгады чыгуначных войскаў,
                            маёра

 Вягеру                   - намеснiка начальнiка ўпраўлення Камiтэта
 Вiктара Паўлавiча          дзяржаўнай бяспекi па Гродзенскай
                            вобласцi, палкоўнiка

 Гаравенку                - начальнiка процiпаветранай абароны -
 Уладзiмiра Мiкалаевiча     начальнiка аддзялення процiпаветранай
                            абароны 317-й асобнай гвардзейскай
                            мабiльнай брыгады мабiльных сiл
                            Узброеных Сiл, маёра

 Дзяржыцкага              - вядучага спецыялiста iнфармацыйнай групы
 Iгара Мiкалаевiча          49-га цэнтра спецыяльнай службы
                            ўпраўлення ўрадавай сувязi Камiтэта
                            дзяржаўнай бяспекi, маёра

 Драздова                 - галоўнага iнспектара iнспектарскай
 Сяргея Сцяпанавiча         групы ўпраўлення Камiтэта дзяржаўнай
                            бяспекi па Вiцебскай вобласцi,
                            падпалкоўнiка

 Ждановiча                - намеснiка начальнiка тылу камiтэта
 Яўгенiя Анатольевiча       па выкананню пакаранняў Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, падпалкоўнiка
                            ўнутранай службы

 Iльяшэвiча               - намеснiка камандзiра па ўзбраенню
 Вiктара Васiльевiча        батальёна сувязi i радыётэхнiчнага
                            забеспячэння 927-й знiшчальнай
                            авiяцыйнай базы Ваенна-паветраных сiл
                            Узброеных Сiл, маёра

 Каржа                    - начальнiка Аршанскага гарадскога
 Iвана Аляксеевiча          аддзела ўпраўлення Камiтэта дзяржаўнай
                            бяспекi па Вiцебскай вобласцi,
                            падпалкоўнiка

 Карпейчыка               - намеснiка начальнiка службы крымiнальнай
 Валянцiна Мiхайлавiча      мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў на
                            транспарце Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

 Коласава                 - намеснiка камандзiра па ўзбраенню кадра
 Iгара Яўгеньевiча          мотастралковага батальёна 30-й
                            гвардзейскай базы захоўвання ўзбраення
                            i тэхнiкi 5-га гвардзейскага армейскага
                            корпуса Узброеных Сiл, капiтана

 Крупеня                  - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
 Аляксандра Анатольевiча    Быхаўскага райвыканкома, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

 Крывеля                  - старшага афiцэра 2-га аддзялення 1-га
 Андрэя Вiтальевiча         аддзела Службы бяспекi Прэзiдэнта
                            Рэспублiкi беларусь, капiтана

 Макарэвiча               - начальнiка штаба - намеснiка камандзiра
 Мiкалая Мiхайлавiча        126-га асобнага медыцынскага батальёна
                            72-га гвардзейскага аб'яднанага
                            вучэбнага цэнтра падрыхтоўкi малодшых
                            спецыялiстаў Узброеных Сiл, маёра

 Мельнiкава               - начальнiка аддзялення дзённага навучання
 Мiхаiла Уладзiмiравiча     Магiлёўскай школы мiлiцыi Мiнiстэрства
                            ўнутраныў спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

 Мiханава                 - начальнiка аддзела захоўвання
 Уладзiслава                боепрыпасаў 43-га рамонтна-механiчнага
 Уладзiмiравiча             завода Узброеных Сiл, маёра

 Мышука                   - начальнiка змены аддзялення пагранiчнага
 Мiхаiла Мiхайлавiча        кантролю асобнага кантрольна-прапускнога
                            пункта "Мiнск" пагранiчных войскаў,
                            маёра

 Нечваглода               - начальнiка медыцынскай службы -
 Мiкалая Аляксандравiча     начальнiка медыцынскага пункта 255-га
                            асобнага радыётэхнiчнага палка 28-га
                            армейскага корпуса Узброеных Сiл, маёра
                            медыцынскай службы

 Новiка                   - намеснiка начальнiка ўпраўлення
 Аркадзiя Аляксандравiча    медыцынскага забеспячэння па
                            медыцынскаму забеспячэнню
                            спецкантынгенту тылу Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

 Папова                   - начальнiка Мiнскага абласнога ўпраўлення
 Валерыя Iванавiча          аб'яднання "Ахова" пры Мiнiстэрстве
                            ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

 Пракапюка                - камандзiра 2550-га асобнага iнжынернага
 Валерыя Мiкалаевiча        батальёна спецыяльнага мiнiравання
                            Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

 Сафраняка                - начальнiка цэнтра сувязi 86-й брыгады
 Iгара Мiкалаевiча          сувязi Узброеных Сiл, капiтана

 Сiвака                   - старшага оперупаўнаважанага Галоўнага
 Дзмiтрыя Мiкалаевiча       ўпраўлення дзяржаўнай аховы пры
                            Прэзiдэнце Рэспублiкi Беларусь, маёра
                            мiлiцыi

 Скiбу                    - намеснiка начальнiка Гродзенскага
 Васiлiя Васiльевiча        аддзела ўнутраных спраў на транспарце -
                            начальнiка крымiнальнай мiлiцыi,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

 Смiрнова                 - начальнiка групы агульнага планавання
 Мiкалая Леанiдавiча        аператыўнага аддзела штаба 51-й
                            гвардзейскай цэнтральнай групы артылерыi
                            ўзмацнення Узброеных Сiл, маёра

 Чуяшова                  - камандзiра вучэбнай мотастралковай роты
 Iгара Аляксандравiча       307-га гвардзейскага вучэбнага
                            мотастралковага палка 72-га
                            гвардзейскага аб'яднання вучэбнага
                            цэнтра падрыхтоўкi малодшых спецыялiстаў
                            Узброеных Сiл, маёра

 Шавеля                   - камандзiра зенiтнай ракетнай батарэi
 Андрэя Генадзьевiча        зенiтнага дывiзiёна 30-й гвардзейскай
                            базы захоўвання ўзбраення i тэхнiкi 5-га
                            гвардзейскага армейскага корпуса
                            Узброеных Сiл, капiтана

 Шэфцара                  - начальнiка штаба - намеснiка начальнiка
 Барыса Iгаравiча           палявога вузла сувязi 40-га асобнага
                            палка сувязi 5-га гвардзейскага
                            армейскага корпуса Узброеных Сiл, маёра

 Якутовiча                - кiраўнiка арганiзацыйна-аналiтычнага
 Сяргея Iванавiча           забеспячэння тылу Мiнiстэрства
                            ўнутраныў спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

 Ялавога                  - камандзiра пушачнага
 Сяргея Васiльевiча         самаходна-артылерыйскага дывiзiёна
                            111-га гвардзейскага артылерыйскага
                            палка 28-га армейскага корпуса
                            Узброеных Сiл, маёра


 Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь                           А.Лукашэнка




Назад Указы Беларусі | Наступны Беларускія указ

Навіны

 


Навіны заканадаўства

 

 
Реклама


Новости законодательства

Новые документы

Copyright © 1991-2015. Пры поўным або частковым выкарыстанні матэрыялаў патрэбна спасылка на сайт Laws.NewsBY.org