Право. Новости из Беларуси


 

Рейтинг@Mail.ru




Новости сайта

Новости проекта "Тюрьма"

Указ Президента Республики Беларусь от 29 июля 2003 г. №334 "Аб узнагароджаннi ваеннаслужачых, асоб начальнiцкага складу органаў унутраных спраў i прыраўнаваных да iх асоб медалём "За бездакорную службу" I, II, III ступенi"

тэкст указу са зменамі і дапаўненнямі на кастрычнік 2008. Архіў абнаўленне

<<< Да спісу >>>

                УКАЗ ПРЭЗIДЭНТА РЭСПУБЛIКI БЕЛАРУСЬ
                      29 лiпеня 2003 г. № 334

АБ УЗНАГАРОДЖАННI ВАЕННАСЛУЖАЧЫХ, АСОБ НАЧАЛЬНIЦКАГА СКЛАДУ
ОРГАНАЎ УНУТРАНЫХ СПРАЎ I ПРЫРАЎНАВАНЫХ ДА IХ АСОБ МЕДАЛЁМ
"ЗА БЕЗДАКОРНУЮ СЛУЖБУ" I, II, III СТУПЕНI

     За ўзорнае выкананне службовых абавязкаў узнагародзiць:

             медалём "За бездакорную службу" I ступенi

Арцюшэнку                 - старшага афiцэра ўпраўлення
Паўла Мiхайлавiча           радыяцыйнай, хiмiчнай i бiялагiчнай
                            абароны i экалогii Генеральнага штаба
                            Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Бузука                    - намеснiка начальнiка ўпраўлення
Генадзiя Васiльевiча        ўнутраных спраў Брэсцкага
                            аблвыканкома, палкоўнiка мiлiцыi

Бяляева                   - начальнiка ваенна-навуковага аддзела
Аляксандра Мiхайлавiча      ваенна-навуковага ўпраўлення Узброеных
                            Сiл, палкоўнiка

Галабародзьку             - начальнiка войскаў сувязi - начальнiка
Васiлiя Аляксандравiча      аддзела сувязi Галоўнага штаба
                            Сухапутных войскаў Узброеных Сiл,
                            палкоўнiка

Гаркова                   - начальнiка ўпраўлення аховы
Аляксандра Цiханавiча       правапарадку i прафiлактыкi мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Гомельскага аблвыканкома, палкоўнiка
                            мiлiцыi

Iрхiна                    - намеснiка начальнiка ўпраўлення -
Аляксандра Уладзiмiравiча   начальнiка 1-га аддзела 3-га
                            ўпраўлення галоўнага ўпраўлення кадраў
                            Мiнiстэрства абароны, палкоўнiка

Караткевiча               - начальнiка фiнансавай службы 188-й
Уладзiмiра Аляксандравiча   гвардзейскай iнжынерна-сапёрнай
                            брыгады Сухапутных войскаў Узброеных
                            Сiл, маёра

Кiрылава                  - начальнiка аддзялення аналiтычнай
Уладзiмiра Уладзiмiравiча   разведкi аддзела
                            аператыўна-арганiзацыйнай работы
                            крымiнальнай мiлiцыi ўпраўлення
                            ўнутраных спраў Магiлёўскага
                            аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Кiрэенку                  - старшага iнспектара аховы 2-га аддзела
Юрыя Мiтрафанавiча          ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                            бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                            старшага лейтэнанта

Кмiта                     - намеснiка начальнiка аддзела
Сяргея Уладзiмiравiча       сацыяльнага забеспячэння ўпраўлення
                            ваеннага бюджэту i фiнансавання
                            Мiнiстэрства абароны, палкоўнiка

Латышонка                 - старшага ад'ютанта 1-га аддзялення 1-га
Мiкалая Леанiдавiча         аддзела ўпраўлення асабiстай аховы
                            Службы бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                            Беларусь, падпалкоўнiка

Леўчука                   - старшага афiцэра 5-га аддзела
Васiлiя Яўгеньевiча         ўпраўлення ракетна-артылерыйскага
                            ўзбраення Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Максiмава                 - намеснiка начальнiка штаба - начальнiка
Аляксандра Сяргеевiча       аддзялення прававога забеспячэння
                            i мiжнароднага супрацоўнiцтва Камiтэта
                            выканання пакаранняў Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Марфiцкага                - камандзiра 61-й знiшчальнай авiяцыйнай
Аляксандра Эдуардавiча      базы Заходняга аператыўна-тактычнага
                            камандавання Ваенна-паветраных сiл
                            i войскаў процiпаветранай абароны
                            Узброеных Сiл, палкоўнiка

Патапава                  - начальнiка змены 3-га аддзела
Анатолiя Iванавiча          ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                            бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                            капiтана

Рабаволава                - начальнiка аддзялення прававога
Уладзiмiра Анатольевiча     забеспячэння Службы бяспекi Прэзiдэнта
                            Рэспублiкi Беларусь, палкоўнiка

Сулiмава                  - начальнiка 2-га ўпраўлення галоўнага
Уладзiмiра Мiкалаевiча      аператыўнага ўпраўлення Генеральнага
                            штаба Узброеных Сiл, палкоўнiка

Шарыпава                  - намеснiка начальнiка 1-га аддзела
Iльдара Альфiтавiча         харчовага ўпраўлення тылу Узброеных
                            Сiл, палкоўнiка

             медалём "За бездакорную службу" II ступенi

Адуцкевiча                - старшага штурмана 61-й знiшчальнай
Генадзiя Вячаслававiча      авiяцыйнай базы Заходняга
                            аператыўна-тактычнага камандавання
                            Ваенна-паветраных сiл i войскаў
                            процiпаветранай абароны Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Андрэенку                 - начальнiка ўпраўлення прававога
Вiктара Мiхайлавiча         забеспячэння Мiнiстэрства
                            па надзвычайных сiтуацыях, маёра
                            ўнутранай службы

Андрэюка                  - намеснiка начальнiка аддзела
Вiктара Iванавiча           маральна-псiхалагiчнага забеспячэння
                            86-й пагранiчнай групы пагранiчных
                            войскаў, падпалкоўнiка

Башуна                    - намеснiка начальнiка
Паўла Аляксеевiча           экспертна-крымiналiстычнага цэнтра
                            ўпраўлення ўнутраных спраў Гродзенскага
                            аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Будзько                   - намеснiка камандзiра па баявой
Аляксандра Сяргеевiча       падрыхтоўцы - начальнiка вучэбнай
                            часцi 307-й асобнай чыгуначнай брыгады
                            чыгуначных войскаў Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Булавiна                  - намеснiка начальнiка базы - галоўнага
Сяргея Васiльевiча          iнжынера 3619-й артылерыйскай базы
                            ўзбраення Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Бурлачэнку                - намеснiка начальнiка атрада па
Вiталiя Барысавiча          ўзбраенню - начальнiка ўзбраення 19-га
                            пагранiчнага атрада пагранiчных
                            войскаў, палкоўнiка

Бычкоўскага               - начальнiка юрыдычнай службы Мiнскага
Генадзiя Генадзьевiча       сувораўскага ваеннага вучылiшча,
                            падпалкоўнiка юстыцыi

Гагiева                   - начальнiка аддзялення аддзела па
Мiхаiла Мiкалаевiча         раскрыццю маёмасных злачынстваў
                            упраўлення крымiнальнага вышуку
                            крымiнальнай мiлiцыi ўпраўлення
                            ўнутраных спраў Магiлёўскага
                            аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Ганчарова                 - старшага аператыўнага дзяжурнага
Святаслава Аляксандравiча   аператыўна-дзяжурнай службы мiлiцыi
                            грамадскай бяспекi i спецыяльнай
                            мiлiцыi ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Магiлёўскага аблвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Гросула                   - намеснiка камандзiра брыгады па
Юрыя Аляксеевiча            маральна-псiхалагiчнаму забеспячэнню
                            28-й асобнай чыгуначнай брыгады
                            чыгуначных войскаў Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Жамчужнiкава              - начальнiка службы кадраў Мiнскага
Уладзiмiра Мiхайлавiча      абласнога ўпраўлення аб'яднання
                            "Ахова" пры Мiнiстэрстве ўнутраных
                            спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Жданкiна                  - намеснiка начальнiка ўпраўлення
Алега Iгаравiча             выхаваўчай работы i кадравага
                            забеспячэння ўпраўлення ўнутраных
                            спраў Гродзенскага аблвыканкома,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Зайцава                   - начальнiка штаба - намеснiка начальнiка
Юрыя Васiльевiча            10-га асобнага цэнтра радыёэлектроннай
                            барацьбы Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Iсаева                    - намеснiка камандзiра па тыле -
Вячаслава Аляксандравiча    начальнiка тылу 38-й гвардзейскай
                            мабiльнай брыгады Узброеных Сiл,
                            палкоўнiка

Казака                    - памочнiка Беларускага ваеннага
Аляксандра Вячаслававiча    пракурора, падпалкоўнiка юстыцыi

Караткевiча               - старшага оперупаўнаважанага па асаблiва
Васiлiя Мiхайлавiча         важных справах упраўлення крымiнальнага
                            вышуку крымiнальнай мiлiцыi ўпраўлення
                            ўнутраных спраў Гомельскага
                            аблвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Качугiна                  - начальнiка 3-га аддзела ўпраўлення
Iгара Мiкалаевiча           радыёэлектроннай барацьбы Генеральнага
                            штаба Узброеных Сiл, палкоўнiка

Леановiча                 - першага намеснiка начальнiка галоўнага
Iгара Мiхайлавiча           ўпраўлення крымiнальнага вышуку
                            крымiнальнай мiлiцыi Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, палкоўнiка мiлiцыi

Лiвiцкага                 - начальнiка штаба - першага намеснiка
Анатолiя Рыгоравiча         камандзiра 30-й асобнай чыгуначнай
                            брыгады чыгуначных войскаў Узброеных
                            Сiл, падпалкоўнiка

Масцьянава                - начальнiка 2-га аддзела 3-га ўпраўлення
Андрэя Мiхайлавiча          галоўнага аператыўнага ўпраўлення
                            Генеральнага штаба Узброеных Сiл,
                            палкоўнiка

Новiка                    - начальнiка ўпраўлення Дэпартамента
Аляксандра Уладзiмiравiча   фiнансавых расследаванняў Камiтэта
                            дзяржаўнага кантролю па Гродзенскай
                            вобласцi, падпалкоўнiка фiнансавай
                            мiлiцыi

Новiкава                  - намеснiка начальнiка - галоўнага
Барыса Мiкалаевiча          iнжынера галоўнага ўпраўлення
                            будаўнiцтва i эксплуатацыi Узброеных
                            Сiл, палкоўнiка

Паўлава                   - намеснiка старшынi навукова-тэхнiчнага
Iгара Уладзiмiравiча        камiтэта Узброеных Сiл, палкоўнiка

Рэўтовiча                 - старшага афiцэра-рэвiзора 2-га аддзела
Мiхаiла Мiхайлавiча         рэчавага ўпраўлення тылу Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Савянка                   - галоўнага спецыялiста ўпраўлення
Уладзiмiра Васiльевiча      дзяржаўнай сiстэмы папярэджвання
                            i лiквiдацыi надзвычайных сiтуацый
                            i грамадзянскай абароны Мiнiстэрства
                            па надзвычайных сiтуацыях, падпалкоўнiка
                            ўнутранай службы

Сiнiлу                    - камандзiра аддзялення ўзвода
Валерыя Францавiча          патрульна-паставой службы мiлiцыi
                            мiлiцыi грамадскай бяспекi i
                            спецыяльнай мiлiцыi Брэсцкага аддзела
                            ўнутраных спраў на транспарце,
                            прапаршчыка мiлiцыi

Старыкава                 - начальнiка цэнтральнай ваенна-ўрачэбнай
Анатолiя Канстанцiнавiча    камiсii Узброеных Сiл, палкоўнiка
                            медыцынскай службы

Трунова                   - начальнiка харчовай службы тылу 189-й
Юрыя Аляксандравiча         пантонна-маставой брыгады Сухапутных
                            войскаў Узброеных Сiл, старшага
                            прапаршчыка

Царова                    - начальнiка iнжынерна-аэрадромнай службы
Андрэя Канстанцiнавiча      тылу 927-й знiшчальнай авiяцыйнай базы
                            Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага
                            камандавання Ваенна-паветраных сiл
                            i войскаў процiпаветранай абароны
                            Узброеных Сiл, маёра

Чарняўскага               - начальнiка каманднага пункта -
Аляксея Iванавiча           намеснiка начальнiка штаба 927-й
                            знiшчальнай авiяцыйнай базы
                            Паўночна-заходняга аператыўна-тактычнага
                            камандавання Ваенна-паветраных сiл
                            i войскаў процiпаветранай абароны
                            Узброеных Сiл, маёра

Чэрняўскага               - начальнiка штаба ўпраўлення ўнутраных
Алега Фелiксавiча           спраў адмiнiстрацыi Савецкага раёна
                            г.Мiнска, падпалкоўнiка мiлiцыi

Юркоўскага                - галоўнага iнспектара
Аляксандра Пятровiча        арганiзацыйна-iнспектарскага аддзела
                            штаба ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Мiнскага аблвыканкома, падпалкоўнiка
                            мiлiцыi

Якубiка                   - начальнiка Лiдскага мiжраённага аддзела
Анатолiя Мiхайлавiча        ўпраўлення Дэпартамента фiнансавых
                            расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага
                            кантролю па Гродзенскай вобласцi,
                            маёра фiнансавай мiлiцыi

            медалём "За бездакорную службу" III ступенi

Акуленку                  - выкладчыка вучэбнага цэнтра Гомельскага
Канстанцiна Пятровiча       абласнога ўпраўлення Мiнiстэрства па
                            надзвычайных сiтуацыях, маёра ўнутранай
                            службы

Асабiна                   - старшага афiцэра аддзялення 16-га
Аляксандра Юр'евiча         пагранiчнага атрада пагранiчных
                            войскаў, маёра

Ашуркова                  - галоўнага эксперта аддзела
Андрэя Вячаслававiча        крымiналiстычных экспертыз
                            экспертна-крымiналiстычнага цэнтра
                            крымiнальнай мiлiцыi галоўнага
                            ўпраўлення ўнутраных спраў Мiнскага
                            гарвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Баранава                  - старшага ўчастковага iнспектара мiлiцыi
Леанiда Iгнацьевiча         аддзялення аховы правапарадку
                            i прафiлактыкi мiлiцыi грамадскай
                            бяспекi i спецыяльнай мiлiцыi аддзела
                            ўнутраных спраў Мастоўскага
                            райвыканкома, маёра мiлiцыi

Бокшыца                   - начальнiка следчага iзалятара № 8
Анатолiя Паўлавiча          упраўлення выканання пакаранняў
                            Камiтэта выканання пакаранняў
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў
                            па Мiнскай вобласцi, падпалкоўнiка
                            ўнутранай службы

Болгара                   - старшага афiцэра 1-га аддзела 2-га
Аляксандра Георгiевiча      ўпраўлення галоўнага разведвальнага
                            ўпраўлення Генеральнага штаба
                            Узброеных Сiл, падпалкоўнiка

Булахава                  - старшага афiцэра 2-га аддзела
Леанiда Мiхайлавiча         аператыўнага ўпраўлення Галоўнага штаба
                            Сухапутных войскаў Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Бурдукова                 - начальнiка аддзела - адказнага
Андрэя Уладзiмiравiча       сакратара ўпраўлення па выкарыстанню
                            паветранай прасторы Узброеных Сiл,
                            падпалкоўнiка

Валасача                  - начальнiка папраўчай калонii № 14
Сяргея Пятровiча            упраўлення выканання пакаранняў
                            Камiтэта выканання пакаранняў
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў па
                            Мiнскай вобласцi, палкоўнiка ўнутранай
                            службы

Вараб'я                   - начальнiка аддзялення крымiнальнага
Iгара Аляксандравiча        вышуку крымiнальнай мiлiцыi аддзела
                            ўнутраных спраў Пастаўскага
                            райвыканкома, падпалкоўнiка мiлiцыi

Вiнцкевiча                - начальнiка следчага аддзялення Лiдскага
Паўла Юльянавiча            мiжраённага аддзела ўпраўлення
                            Дэпартамента фiнансавых расследаванняў
                            Камiтэта дзяржаўнага кантролю па
                            Гродзенскай вобласцi, маёра фiнансавай
                            мiлiцыi

Власава                   - начальнiка аддзела рэжымна-сакрэтнай
Уладзiмiра Пятровiча        дзейнасцi ўпраўлення ўнутраных спраў
                            Брэсцкага аблвыканкома, маёра мiлiцыi

Гаўрылава                 - старшага оперупаўнаважанага па асаблiва
Аляксандра Уладзiмiравiча   важных справах упраўлення нораваў
                            i незаконнага абароту наркотыкаў
                            крымiнальнай мiлiцыi Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Гваева                    - галоўнага спецыялiста службы
Дзмiтрыя Русланавiча        маральна-псiхалагiчнага забеспячэння
                            Мiнiстэрства па надзвычайных сiтуацыях,
                            падпалкоўнiка ўнутранай службы

Германчука                - начальнiка Светлагорскага мiжраённага
Вадзiма Уладзiмiравiча      аддзела ўпраўлення Дэпартамента
                            фiнансавых расследаванняў Камiтэта
                            дзяржаўнага кантролю па Гомельскай
                            вобласцi, маёра фiнансавай мiлiцыi

Грамовiча                 - намеснiка Старшынi Камiтэта дзяржаўнага
Анатолiя Iосiфавiча         кантролю - дырэктара Дэпартамента
                            фiнансавых расследаванняў, палкоўнiка
                            фiнансавай мiлiцыi

Грыбкова                  - памочнiка камандзiра па фiнансаваму
Уладзiмiра Уладзiмiравiча   забеспячэнню i кантролю корпуса аховы
                            грамадскага парадку ўнутраных войскаў
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў, маёра

Гучака                    - афiцэра 4-га аддзела ўпраўлення аховы
Анатолiя Вiктаравiча        аб'ектаў Службы бяспекi Прэзiдэнта
                            Рэспублiкi Беларусь, капiтана

Давыдзенку                - начальнiка Горацкага мiжраённага
Iгара Анатольевiча          аддзела ўпраўлення Дэпартамента
                            фiнансавых расследаванняў Камiтэта
                            дзяржаўнага кантролю па Магiлёўскай
                            вобласцi, маёра фiнансавай мiлiцыi

Кажушку                   - старшыну вучэбнай роты аўтарамонтнага
Валерыя Iванавiча           завода пагранiчных войскаў, старшага
                            прапаршчыка

Камыша                    - начальнiка фiнансавага аддзела Мiнскага
Вiктара Уладзiмiравiча      вышэйшага каледжа Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Карповiча                 - намеснiка начальнiка Ашмянскага
Юрыя Мiхайлавiча            раённага аддзела па надзвычайных
                            сiтуацыях Гродзенскага абласнога
                            ўпраўлення Мiнiстэрства па надзвычайных
                            сiтуацыях, маёра ўнутранай службы

Карпука                   - намеснiка начальнiка ўпраўлення
Юрыя Мiхайлавiча            аператыўна-тэхнiчных мерапрыемстваў
                            галоўнага ўпраўлення
                            аператыўна-вышуковай дзейнасцi
                            Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            падпалкоўнiка мiлiцыi

Кiсляка                   - начальнiка аддзялення крымiнальнага
Сяргея Панцялеевiча         вышуку крымiнальнай мiлiцыi аддзела
                            ўнутраных спраў Мiёрскага райвыканкома,
                            маёра мiлiцыi

Краўчука                  - намеснiка начальнiка Кобрынскага
Фёдара Паўлавiча            мiжраённага аддзела ўпраўлення
                            Дэпартамента фiнансавых расследаванняў
                            Камiтэта дзяржаўнага кантролю па
                            Брэсцкай вобласцi, падпалкоўнiка
                            фiнансавай мiлiцыi

Кудзiна                   - аператыўнага шафёра 1-га класа 2-га
Юрыя Аркадзьевiча           аддзела ўпраўлення тылавога
                            забеспячэння Службы бяспекi Прэзiдэнта
                            Рэспублiкi Беларусь, старшага
                            прапаршчыка

Кузьменку                 - начальнiка аддзела ўнутраных спраў
Яўгенiя Iльiча              Кармянскага райвыканкома, маёра мiлiцыi

Лагуноўскага              - старшага оперупаўнаважанага аддзела
Сяргея Мiкалаевiча          па раскрыццю злачынстваў у сферы
                            аўтабiзнесу ўпраўлення крымiнальнага
                            вышуку крымiнальнай мiлiцыi ўпраўлення
                            ўнутраных спраў Мiнскага аблвыканкома,
                            капiтана мiлiцыi

Лазоўскага                - iнспектара аховы - кiнолага 2-га
Сяргея Мiхайлавiча          аддзялення 2-га аддзела штаба Службы
                            бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi
                            Беларусь, прапаршчыка

Ласенку                   - начальнiка аддзялення вайсковай часцi
Юрыя Уладзiмiравiча         1250 пагранiчных войскаў, падпалкоўнiка

Маскалёву                 - старшага iнспектара па асобых
Людмiлу Уладзiмiраўну       даручэннях упраўлення пашпартна-вiзавай
                            службы мiлiцыi грамадскай бяспекi
                            i спецыяльнай мiлiцыi Мiнiстэрства
                            ўнутраных спраў, падпалкоўнiка мiлiцыi

Марусава                  - намеснiка начальнiка следчага аддзела
Iгара Уладзiмiравiча        ўпраўлення Дэпартамента фiнансавых
                            расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага
                            кантролю па Магiлёўскай вобласцi,
                            маёра фiнансавай мiлiцыi

Паўлава                   - намеснiка каменданта пагранiчнай
Мiкалая Ермалаевiча         камендатуры 15-га пагранiчнага атрада
                            пагранiчных войскаў, маёра

Плясанава                 - начальнiка следчага аддзялення
Уладзiмiра Васiльевiча      Жлобiнскага мiжраённага аддзела
                            ўпраўлення Дэпартамента фiнансавых
                            расследаванняў Камiтэта дзяржаўнага
                            кантролю па Гомельскай вобласцi, маёра
                            фiнансавай мiлiцыi

Пуляева                   - начальнiка аддзялення раскватаравання
Мiкалая Iванавiча           i эксплуатацыi тылу 14-га пагранiчнага
                            атрада пагранiчных войскаў, капiтана

Рабцава                   - афiцэра харчовага аддзела тылу
Андрэя Алегавiча            Дзяржаўнага камiтэта пагранiчных
                            войскаў, маёра

Сняжко                    - намеснiка начальнiка аддзела ўнутраных
Юрыя Георгiевiча            спраў Баранавiцкага райвыканкома, маёра
                            мiлiцыi

Супруна                   - намеснiка начальнiка аддзела ўнутраных
Уладзiмiра Мiкалаевiча      спраў Валожынскага райвыканкома, маёра
                            мiлiцыi

Таўжнянскага              - начальнiка аддзялення крымiнальнага
Аляксея Барысавiча          вышуку крымiнальнай мiлiцыi
                            Асiповiцкага аддзела ўнутраных спраў
                            на транспарце, маёра мiлiцыi

Хайленку                  - старшага iнспектара аховы 1-га аддзела
Сяргея Уладзiмiравiча       ўпраўлення аховы аб'ектаў Службы
                            бяспекi Прэзiдэнта Рэспублiкi Беларусь,
                            старшага лейтэнанта

Цiмашэнку                 - старшага iнспектара па асаблiва важных
Сяргея Мiхайлавiча          справах аператыўнага аддзела ўпраўлення
                            Дэпартамента фiнансавых расследаванняў
                            Камiтэта дзяржаўнага кантролю
                            па Гомельскай вобласцi, капiтана
                            фiнансавай мiлiцыi

Чэпiка                    - начальнiка службы канваiравання
Аляксандра Уладзiмiравiча   ўпраўлення баявой службы галоўнага
                            ўпраўлення камандуючага ўнутранымi
                            войскамi Мiнiстэрства ўнутраных спраў,
                            падпалкоўнiка

Шашкiна                   - старшага оперупаўнаважанага аддзела
Уладзiмiра Васiльевiча      крымiнальнага вышуку крымiнальнай
                            мiлiцыi аддзела ўнутраных спраў
                            адмiнiстрацыi Кастрычнiцкага раёна
                            г.Вiцебска, капiтана мiлiцыi

Шчасняка                  - памочнiка начальнiка пагранiчнага паста
Аляксандра Георгiевiча      18-га пагранiчнага атрада пагранiчных
                            войскаў, старшага прапаршчыка

Шчэрбача                  - намеснiка начальнiка мiлiцыi грамадскай
Аляксандра Iванавiча        бяспекi i спецыяльнай мiлiцыi
                            ўпраўлення ўнутраных спраў
                            адмiнiстрацыi Фрунзенскага раёна
                            г.Мiнска, маёра мiлiцыi

Шыпiцыну                  - начальнiка медыцынскага пункта асобнага
Лiдзiю Анатольеўну          кантрольна-прапускнога пункта "Мiнск"
                            пагранiчных войскаў,
                            старшага прапаршчыка

Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь                            А.ЛУКАШЭНКА


Назад Указы Беларусі | Наступны Беларускія указ

Навіны

 


Навіны заканадаўства

 

 
Реклама


Новости законодательства

Новые документы

Copyright © 1991-2015. Пры поўным або частковым выкарыстанні матэрыялаў патрэбна спасылка на сайт Laws.NewsBY.org